Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Stacje dokujące DJI Dock są wytrzymałe, niezawodne i zaprojektowane do ciężkiej pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, w dzień i w nocy, w każdych warunkach atmosferycznych. Stacja dokująca DJI Dock mieści w sobie drona DJI Matrice 30, który wykonuje misje zaprogramowane w aplikacji DJI FlightHub 2 bez ingerencji użytkownika. Proces ładowania, startowania i lądowania jest całkowicie bezobsługowy.
Transmisja w wysokiej rozdzielczości, na żywo, w dowolnym momencie - sprawdź, co dzieje się z Twoją stacją dokującą DJI Dock lub dronem kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Zdalne planowanie złożonych tras lotu za pomocą nowej aplikacji FlightHub 2.
Edytuj, zarządzaj i przesyłaj trasy lotów do stacji dokujących DJI Dock oraz śledzić postępy i wyniki lotów.
Przeglądaj zdjęcia, filmy, mapy i panoramy oznaczone geotagami, które zostały wykonane przez drony. Dane zebrane przez drony mogą być automatycznie przesyłane i przechowywane w celu ich późniejszego przetwarzania.
Edytuj, zarządzaj i przesyłaj trasy lotów do stacji dokujących DJI Dock oraz śledzić postępy i wyniki lotów.
Błyskawiczne ładowanie i start dzięki systemowi wentylacji TEC, który chłodzi baterie drona, umożliwiając ładowanie od 10-90% w ciągu zaledwie 25 minut[2].
Stacja dokująca DJI Dock została zaprojektowana tak, aby sprostać najtrudniejszym warunkom atmosferycznym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zintegrowany zestaw Matrice 30 ze stacją dokującą DJI Dock charakteryzuje się doskonałą wydajnością, maksymalną odpornością na działanie wiatru 15 m/s[6], stopniem ochrony IP55 oraz możliwością pracy w temperaturach od -30°C do 50°C dzięki zastosowanemu systemowi wentylacji TEC.
W pełni naładowany dron Matrice 30 może latać do 40 minut[7], wykonując misje inspekcyjne w odległości do 7 km[1] od stacji dokującej DJI Dock.
Matrice 30 w wersji ze stacją dokującą DJI Dock, łączy w sobie technologię kamery szerokokątnej, zmiennoogniskowej i termowizyjnej z dalmierzem laserowym, które razem dostarczają niezbędnych danych z powietrza, w odpowiednim czasie.
Stacja dokująca DJI Dock waży mniej niż 100 kg i zajmuje powierzchnię 1 m2. Instalacja wymaga przytwierdzenia do podłoża, dostępu do zasilania i Internetu oraz krótkiej konfiguracji za pomocą aparatury DJI RC Plus.
Stacja dokująca DJI Dock jest wyposażona w zaawansowany osprzęt, który zwiększa jaj funkcjonalność.
Modułowa konstrukcja głównych elementów ułatwia czynności konserwacyjne.
Interfejs API w chmurze udostępnia funkcje stacji dokującej DJI Dock dla programistów i administratorów systemów, którzy mogą skonfigurować własny, prywatny serwer.
Stacje dokujące DJI Dock posiadają gniazda rozszerzeń dla technologii Edge Computing, które umożliwiają wstępne przetwarzanie plików multimedialnych i nie tylko, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność operacyjną.
[1]. Pomiar przeprowadzono w środowisku bez zakłóceń transmisji lub sygnału oraz przy prędkości wiatru [2]. Pomiar wykonano w temperaturze 25oC. Wraz ze wzrostem temperatury czas chłodzenia akumulatora wydłuża się i zwiększa czas przestoju.
[3]. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe AC wynosi 40kA maksymalnego prądu wyładowczego (8/20μs) i spełnia wymagania normy EN/IEC 61643-11 TYPE 2. Zdolność ochrony przeciwprzepięciowej RJ45 wynosi 1,5kA prądu wyładowczego (8/20μs). Spełniają one wymagania poziomu ochrony KATEGORII C normy EN/IEC 61643-21. Zdolność ochrony przeciwprzepięciowej zależy od wydajności i niezawodności uziemienia. Aby zminimalizować ryzyko przepięć, należy upewnić się, że instalacja uziemienia została wykonana prawidłowo.
[4]. Każda stacja dokująca DJI Dock posiada wbudowany akumulator zapasowy, który może zapewnić zasilanie przez 5 godzin i zapewnić, że dron może bezpiecznie powrócić i wylądować w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu.
[5]. W zależności od warunków środowiskowych i częstotliwości użytkowania stacji dokującej DJI Dock, zaleca się przeprowadzanie konserwacji nie częściej niż co 6 miesięcy.
[6]. Start i lądowanie może odbywać się przy wietrze o prędkości do 12 m/s.
[7]. Pomiar dokonany w warunkach bezwietrznych, gdy dron leci z prędkością 10 m/s. Rzeczywisty czas lotu może się różnić w zależności od środowiska, trybu lotu i akcesoriów.
[8]. Opcjonalny moduł komórkowy DJI Cellular Module może być zainstalowany w celu zapewnienia dostępu do Internetu dla stacji dokującej DJI Dock. Do działania modułu wymagana jest karta SIM z wykupionym pakietem Internetu od lokalnego operatora. Dostępność sieci 4G może różnić się w zależności od kraju i regionu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym operatorem GSM.