GoPro Karma Dron z HERO 5 Black + Karma Grip - Autoryzowany Sklep GoPro

Dodaj recenzję:
  • Producent: GoPro
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 5 039,84 zł 6 199,00 zł
  • Oblicz
System Karma™ umożliwia nagrywanie niewiarygodnie płynnego materiału filmowego GoPro z powietrza, kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Kompaktowy i ultraprzenośny dron Karma po złożeniu mieści się w przeznaczonym dla niego lekkim etui. Kontroler lotu w stylistyce gamepada z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na łatwe i przyjemne pilotowanie drona Karma. Znajdujący się w zestawie stabilizator kamery można odłączyć od drona i dołączyć do także będącego na wyposażeniu uchwytu Karma Grip, co pozwala nagrywać wyjątkowo stabilny i profesjonalny materiał filmowy kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Więcej niż dron. To Karma.

 

 FUNKCJE + KORZYŚCI: 

Ultraprzenośny Po złożeniu dron Karma mieści się w dołączonym lekkim etui. Można go zabrać w każde miejsce. Gdy chcesz rozpocząć lot, po prostu rozłóż drona, zamontuj wirniki i startuj.

Odłączany stabilizator kamery Stabilizator systemu Karma umożliwia nagrywanie zapierających dech filmów bez drgań, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

Stabilizacja przy filmowaniu z ręki Wymontuj stabilizator systemu Karma i dołącz do uchwytu Karma Grip, aby uzyskać wyjątkowo stabilne, profesjonalnie wyglądające ujęcia filmowane kamerą trzymaną w ręce.

Montaż na ciele Karma Grip pasuje do uchwytów GoPro na ciele, w tym do uchwytu naramiennego wbudowanego w etui na dron Karma, co pozwala uzyskać wyjątkowo stabilny materiał filmowy z kamery zamocowanej na ciele.

Kontroler lotu w stylistyce gamepada Pilotowanie przy użyciu kontrolera lotu w stylistyce gamepada jest świetną zabawą1. Kontroler ułatwia równoczesne kierowanie dronem i sterowanie kamerą.

Zobacz to, co widzi dron

Na wbudowanym wyświetlaczu dotykowym kontrolera lotu drona Karma można oglądać obraz z lecącego drona, transmitowany na żywo, z perspektywy pierwszej osoby.

Bardzo jasny wyświetlacz dotykowy Wyświetlacz dotykowy kontrolera lotu zaprojektowano specjalnie w celu poprawy widoczności w warunkach jasnego, naturalnego oświetlenia.

Szkolenie przed lotem Wbudowany samouczek oraz symulator lotu pozwalają w łatwy i zabawny sposób zapoznać się z podstawami sterowania przed pierwszym lotem.

Automatyczny start + lądowanie Włączana jednym przyciskiem funkcja automatycznego startu i lądowania pomaga początkującym operatorom w pilotażu.

Opracowany w celu uniknięcia kłopotów Wbudowana funkcja stref zakazu lotów zapobiega przypadkowemu naruszeniu przez drona granic obszaru z ograniczeniami lotów.

Automatyczny powrót do miejsca startu Bezpieczny powrót drona Karma do operatora w przypadku utraty kontaktu wzrokowego, utraty łączności lub wyczerpania akumulatora.

Pełna kontrola nad kamerą Zaprojektowany od podstaw w celu zapewnienia pełnej kontroli nad kamerą GoPro podczas lotu, system Karma umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi trybami pracy kamery i ustawieniami filmowania, dodawanie tagów najlepszego ujęcia oraz zmianę innych parametrów za pomocą wbudowanego wyświetlacza dotykowego.

Zabierz znajomych na przejażdżkę Aplikacja GoPro Passenger™ umożliwia znajomym oglądanie lotu i sterowanie kamerą w zastępstwie operatora.

Wbudowana funkcja automatycznych sekwencji zdjęć Dzięki funkcji automatycznych sekwencji zdjęć, służącej do tworzenia profesjonalnych selfie z drona (Dronie), a także ujęć typu Kamera na linie, Orbit czy Ukazanie, można łatwo uzyskać ujęcia wysokiej jakości już przy pierwszej próbie.

Części zamienne, aby dłużej latać Ramiona, podwozie i inne elementy można łatwo wymienić. W zestawie znajdują się zapasowe wirniki.

GoPro Care — Ty uszkodzisz, my wymienimy Opcjonalny pakiet GoPro Care to najlepsza ochrona Twojego drona Karma. Przedłuż standardową gwarancję i ciesz się ochroną przed przypadkowym uszkodzeniem przez pełne dwa lata2.

 Przypisy

1Aby odbyć lot, wymagane jest konto GoPro.

2 Przy każdej wymianie drona naliczana jest opłata serwisowa wynosząca 159 USD. Dodatkowe informacje na temat części zamiennych i serwisu można znaleźć w witrynie gopro.com.

 

W zestawie:

HERO5 BLACK

KARMA DRONE

KONTROLER LOTU DRONA KARMA Z WYŚWIETLACZEM DOTYKOWYM

STABILIZATOR SYSTEMU KARMA

RĘKOJEŚĆ DO UCHWYTU KARMA GRIP

SZELKI KARMA (HERO5 BLACK)

ŁADOWARKA DO DRONA KARMA

AKUMULATOR DRONA KARMA

6 WIRNIKÓW

PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY DO DRONA KARMA

THE FRAME (HERO5 BLACK)

ETUI NA DRON KARMA

KABEL USB-C (NIE POKAZANO)